Nasz sukces na North West Audio Show w Cranage

Nasz sukces na North West Audio Show w Cranage


Po raz pierwszy prezentowaliśmy nasze produkty na prestiżowych targach North West Audio Show w Cranage, otwierając drzwi do fascynującego świata dźwięku dla licznych entuzjastów audio. Atmosfera targów, swobodna i przyjazna, sprzyjała owocnym rozmowom i wymianie doświadczeń z innymi pasjonatami dźwięku.

Mimo niewielkiego stresu towarzyszącego nam podczas debiutu, nasze stoisko przyciągnęło ogromne zainteresowanie. Liczba odwiedzających była imponująca, a przy tym bezpłatne wejście oraz darmowy parking sprawiły, że targi stały się dostępne dla szerszej publiczności.

Największym zaskoczeniem i radością dla nas było otrzymanie+ wyróżnienia za “najlepszy dźwięk”, przyznawanego przez najbardziej rekomendowanych znawców muzyki. To uznanie naszej pracy i pasji stanowi dla nas nie tylko ogromną dumę, ale także motywację do dalszego doskonalenia naszych produktów.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, dzielącym się swoimi wrażeniami i wspierającym naszą pasję. To dla nas nie tylko debiut pełen sukcesów, ale także obietnica wielu fascynujących chwil w świecie doskonałego dźwięku. Do zobaczenia na kolejnych edycjach, gdzie razem będziemy tworzyć nowe dźwiękowe doświadczenia!