Stand do kolumn

Parametry technicznie:
Konstrukcja:
Wymiary konstrukcji:
Podstawa:
Wymiary podstawy:
Wymiary:
Waga:
Cena:
stal
652 x 180 x 120 mm
marmur
60 x 358 x 280 mm
725 x 358 x 280 mm
10 kg
...... (brutto)

Opis

Podstawki do kolumn Phonia to esencja elegancji i funkcjonalności oraz doskonałe uzupełnienie zestawu Pacto. Solidna konstrukcja standów łączy w sobie dwa doskonałe materiały - stal i granit.
Stojak to nie tylko funkcjonalny element systemu audio, ale także wyraz osobistego stylu i gustu. Jego designerska forma i wysoka jakość wykonania sprawiają, że stanowi nieodłączny element każdego profesjonalnego zestawu audio, podkreślając jego wartość i znaczenie.
Stal, symbol trwałości i wytrzymałości, stanowi rdzeń stojaka. Zapewnia stabilność, niezależnie od warunków, w jakich znajdzie się kolumna głośnikowa. Niezachwiana, metaliczna konstrukcja pozwala na swobodne umiejscowienie głośnika, bez obaw o jego bezpieczeństwo.
Górna powierzchnia podstawki wyposażona jest w otwory umożliwiające skręcenie kolumny ze standem, co w pełni zabezpiecza sprzęt przed przesunięciem, czy przypadkowym zrzuceniem. Komora balastowa, znajdująca się w nodze, umożliwia dociążenie podstawki po wypełnieniu śrutem, piaskiem lub innym materiałem balastowym.
Granit, surowiec o niepowtarzalnej urodzie i wyjątkowej twardości, nadaje charakteru i elegancji. Jego naturalny wygląd i fakturę można dopasować do każdego wnętrza. Wyposażony w mosiężne nóżki z gumowymi podkładkami, które chronią podłoże przed powstaniem rys, zapewniają stabilizacje, redukując drgania i wibracje, co przekłada się na czystość i klarowność dźwięku.

FEEL THE REAL SOUND